Geotax s.c.
A. Kapłański, L. Łapiedon

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne

Serdecznie witamy.

Wykonujemy dla Państwa potrzeb wszelkie usługi geodezyjne od 1978 roku. Początkowo terenem naszego działania było województwo warszawskie lecz w miarę upływu czasu objęliśmy pomiarami teren całego kraju. Oferty skierowane były do prywatnych właścicieli nieruchomości i inwestorów indywidualnych. Obsługą geodezyjną obejmowaliśmy również duże zakłady przemysłowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz obiekty nietypowe jak budowa mostu czy budowa metra warszawskiego. Zdobyte wspólne doświadczenie jak i zmiany w krajowej gospodarce wpłynęły na podjęcie decyzji o założeniu spółki cywilnej GEOTAX z siedzibą w Łomiankach. Miało to miejsce w styczniu 1992 roku.

Od tego czasu wykonujemy wszelkie prace geodezyjne dla potrzeb inwestorów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw i urzędów oraz właścicieli niewielkich nieruchomości na terenie całego kraju. Dbając o jakość oferowanych usług poszerzamy wiedzę na szkoleniach i kursach obejmujących zmiany przepisów i branżowych wytycznych. Staramy się zaspakajać wszystkie potrzeby zleceniodawców w miarę zgodności z aktualnymi przepisami. Doradzamy zleceniodawcy jak dostosować zakres prac do rzeczywistych potrzeb co powoduje minimalizację kosztów.

Nasze propozycje cenowe zawsze staramy się dopasować do niezbędnego zakresu opracowania i możliwości finansowych zleceniodawcy. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania czy potrzeby związane z problemami geodezyjnymi zarówno prawnymi jak i inwestycyjnymi, a nawet drobne sprawy dotyczące aktualizacji map, uzgodnienia projektu czy wytyczenia lub inwentaryzacji obiektów budowlanych, przyjdźcie do naszego biura mieszczącego się w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 107 ( w podwórzu), zatelefonujcie, umawiając się na spotkanie i rozmowę lub wyślijcie zapytanie korzystając z formularza na stronie KONTAKT.

Antoni Kapłański i Lech Łapiedon.